Skip links

ARCHITEKTO APARTAMENTAI Nō1

55 KVM APARTAMENTAI
2 AUKŠTAS
SVETAINĖ IR VIRTUVĖ
VALGOMASIS-DARBO STALAS
KINO PROJEKTORIUS
MIEGAMASIS SU DIDELE BALDAKIMO LOVA
VAIKO MIEGAMASIS-SKAITYMO ERDVĖ
BALKONAS

Rezervuokite

Įžengus į apartamentus, Jus pasitiks Mikelandželo skulptūra, bylojanti apie Italijos meno mokyklų įtaką tarpukario Lietuvos kūrėjams ir apie sunaikintos Baltosios Vilos istoriją.

Baltoji Vila buvo eklektiški vieno garsiausių tarpukario architektų Felikso Vizbaro namai. Nors Feliksas, kaip ir kiti tarpukario architektai, kasdienybėje braižė išraiškingas artdeco ir istoristines linijas, iškilusias į Centrinio pašto, muziejų ir filharmonijų modernistines architektūrines skulptūras, šiandien įrašytas į prestižinį Europos Kultūros Paveldo sąrašą, tačiau savo namuose užsiiminėjo architektūriniu džiazu..
.. nuosavoje rezidencijoje eksperimentavo formomis, raštais, tekstūromis. Felikso Vizbaro vila nepalikdavo abejingų. Balys Sruoga tris metus aršiai peikęs Baltąją vilą kaip stilistinį kratinį, kiti mylėję.

Architekto Apartamentuose Nō1 atrasite gausybę architektūrinių eksperimentų, žaidžiant arkomis, skulptūromis, formomis, tekstūromis, tačiau viskas – tik monochrominių spalvų rėmuose. Linkime saldžiausių sapnų unikalioje baldakimo lovoje ant komfortiško Lonas čiužinio.

Tikimės, kad ši įkvepianti atmosfera nukels Jus į legendinę Baltąją vilą.