Skip links
AR TURITE AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĘ? KIEK TAI KAINUOJA?

Mes neteikiame rezervuotų automobilių stovėjimo vietų, parkavimui yra skirtas miesto gatvės automobilių parkavimas.

Artimiausios automobilių stovėjimo vietos yra Muitinės gatvėje ir 8.00-20:00 kainuoja 2 eur/val.

Atsiskaityti galite artimiausiame automobilių stovėjimo mokėjimo aparate arba naudodamiesi mobiliąja parkavimo programėle (tik LT SIM kortele).
Statydami automobilį visada patikrinkite stovėjimo ženklus ir mokesčius, nes Jūsų atvykimo dieną gali įvykti tam tikrų pakeitimų. Daugiau informacijos čia.

KOKS YRA ĮSIREGISTRAVIMO IR IŠSIREGISTRAVIMO LAIKAS?

Atvykimo laikas yra nuo 15:00 val.

Jūsų išvykimo dieną kambarys turėtų būti atlaisvintas iki 12:00 val.

KAIP GALIMA PASIIMTI RAKTĄ?

Įėję į Lobby barą, sekite tiesiai pro stiklines duris į koridorių, kurio gale pamatysite juodą sieną su automatine raktų dėže.

Įveskite kodą, kurį gausite kartu su užsakymo patvirtinimu, paimkite raktą ir rasite savo apartamentus užlipus į reikiamą aukštą.
Norėdami patekti į namą nakties metu arba Lobby baro nedarbo valandomis, naudokite tą patį asmeninį raktų kodą lauko klaviatūroje, kad atidarytumėte įėjimo duris. Jei norite išeiti iš apartamentų nakties metu, paspauskite juodą apvalų mygtuką kairėje įėjimo durų pusėje. Įsitikinkite, kad durys tinkamai uždarytos.
Norėdami išsiregistruoti, išvykstant grąžinkite raktus naudodami tą patį asmeninį kodą. Suveskite jį pirmame aukšte esančioje raktų dėžutėje – įsitikinkite, kad palikote abu raktus, uždarykite langelį ir, tikimės, kad netrukus vėl jus pamatysime!

KOKIOS YRA MAITINIMOSI GALIMYBĖS BOHEME HOUSE?

Šiuo metu BōHEME HOUSE kviečia į Lobby Restoraną, kuriame galite mėgautis kasdieniais kokybiškais ir sveikais pusryčiais, kava, savaitgalio vakaro aperityvu ir kokteiliais bei degustacinėmis vakarienėmis, kurias Jums privačiai gamins mūsų šefai.

2024 pavasarį Restoranas auga ir atvers naujų erdvių duris, kuriame lauks naujas meniu ir naujos patirtys, sekite naujienas!

AR TURITE VAIKAMS PRITAIKYTŲ APARTAMENTŲ?

Taip, vaikai yra laukiami visuose apartamentuose išskyrus Nō8 Solisto Apartamentus (pagal atskirą susitarimą juose gali apsistoti kūdikiai iki 1 metų amžiaus).

Atskira kūdikio lovelė pagal išankstinę užklausą gali būti pastatoma apartamentuose Nō1, Nō4, arba Nō6. Tačiau jų kiekis yra ribotas ir priklauso nuo apartamentų užimtumo.
Papildomai svečiams galime suteikti aukštą kūdikio maitinimo kėdutę, vystymo čiužinį, žaislus ir knygas. Susisiekite su mumis tiesiogiai ir mes pasistengsime Jums padėti.
Pusryčiai vaikams gali būti teikiami iš a la carte meniu ir ši kaina bus nuskaičiuota atskirai.

AR GALIMA ORGANIZUOTI FOTOSESIJAS BEI FILMAVIMUS?

BōHEME HOUSE padarytos nuotraukos ir video medžiaga gali būti naudojama tik asmeninėse (netaikoma nuomonės formuotojų ir kitoms komercinėms paskyroms) paskyrose su sąlyga, kad kiekvienas šaltinis nurodo vietą @bohemehouse su specialia vietos žyma.

Jei kiti BōHEME HOUSE svečiai matomi Jūsų nuotraukoje, turite gauti jų žodinį arba rašytinį sutikimą.

Apie kiekvieną papildomą fotosesijos tikslais į apartamentus ar bendrąsias BōHEME HOUSE erdves atvykstantį asmenį ir jų skaičių būtina pranešti raštu iš anksto.

Komercinėms, nuomonių formuotojų fotosesijoms, filmavimams ir kitam komercinio turinio kūrimui yra taikomi komerciniai įkainiai, dėl jų prašome susisiekti el. paštu.

KOKIA YRA NAMINIŲ GYVŪNĖLIŲ POLITIKA?

Naminiai gyvūnai yra laukiami BōHEME HOUSE apartamentuose Nō5, Nō6 ir Nō7. Jų apsistojimui yra taikomas papildomas 17 eur mokestis.

Naminiai gyvūnai gali būti priimami ir Nō4 apartamentuose su tam tikromis išimtimis – prašome susisiekti.

KOKIA YRA RŪKYMO POLITIKA?

Draudžiama rūkyti visose apartamentuose ir uždarose viešosiose patalpose, įskaitant ir elektronines cigaretes.

Leidžiama rūkyti apartmentų Nō1 ir Nō4 balkonuose ir stogo terasoje.

AR JŪSŲ WIFI YRA NEMOKAMAS?

Taip. Visuose apartamentuose ir bendrose erdvėse veikia nemokamas belaidis internetas.

KOKIUS MOKĖJIMO BŪDUS PRIIMATE?

Kredito / debeto kortelė.