Skip links
BENDROSIOS TAISYKLĖS

Pateiktos sąlygos ir taisyklės taikomos individualioms, fizinio asmens atliktoms rezervacijoms, išskyrus atvejus, kai buvo atskiras susitarimas. Viso namo rezervacijai taikomos atskiros taisyklės.

24/7

Gerbdami Jūsų laiką ir privatumą siūlome patogų ir lengvą automatinį įsiregistravimo būdą visą parą. Automatizuotas procesas leidžia svečiams atvykus nelaukti eilės prie administracijos ir suvedus asmeninį gautą kodą vos per kelias sekundes gauti apartamentų raktą.

REZERVACIJOS

Rezervuojant kambarį reikia nurodyti svečio vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, atvykimo ir išvykimo laiką bei mokėjimo būdą. BōHEME HOUSE pasilieka teisę prašyti pateikti paso ar asmens tapatybės dokumentą ar jo kopiją.

Kambarių rezervacija yra patvirtinta, kai yra gaunamas išankstinis mokėjimas, kliento pateikti duomenys ir klientas gauna užsakymo patvirtinimo numerį. Užsakymas nelaikomas patvirtintu tol, kol nepateikiami šiame dokumente aprašyti duomenys ir mokėjimas.

Užsakymo patvirtinimui reikalingi kreditinės kortelės duomenys, kurie turi būti pateikti užsakymo metu. Kredito kortelės duomenys yra naudojami apartamentų ar kitų erdvių nuomos, kitų paslaugų apmokėjimui ir/ arba bet kokioms kitoms BōHEME HOUSE patirtoms išlaidoms, susijusioms su atšauktomis rezervacijomis, žalos ar papildomų išlaidų padengimu, apmokėti.

Užsakymui garantuoti BōHEME HOUSE pasilieka teisę reikalauti visiško arba dalinio išankstinio apmokėjimo.

Atkreipkite dėmesį, kad viešnagės užtikrinimui reikalingas ne tik apmokėjimas, bet ir pakanakama suma depozitui.

UŽSTATAS

Rezervuojant apartamentus automatiškai nuskaitomas 100 eurų užstatas.

Rezervuojant visą namą mokamas 1000 eurų užstatas.

Užstatas Airbnb arba mūsų platformoje bus nuskaičiuotas iki jūsų atvykimo datos ir jei papildomų išlaidų ar nuostolių nepatirta, visa užstato suma bus grąžinta į tą pačią kredito / debeto kortelę per 4 paras nuo svečio išvykimo.

Atkreipkite dėmesį, jeigu nurodytoje kortelėje nebus pakankamas lėšų kiekis, rezervacija nebus patvirtinta. 

ATVYKIMAS IR IŠVYKIMAS

Atvykimo laikas į apartamentus yra nuo 15:00 val.

Išvykimo dieną apartamentai turi būti atlaisvinti iki 12:00 val.

Jei iš apartamentų išvykstate vėliau kaip 12val ir vėlyvas išvykimas nėra iš anksto suderintas, už pirmąją valandą taikomas 45 Eur mokestis, o vėluojant išvykti ilgiau kaip 1.5 valandos, pasiliekame teisę taikyti visos sekančios nakvynės mokestį.

Jūsų patogumui galite užsisakyti vėlyvą išvykimo arba ankstyvą atvykimo laiką, atsižvelgiant į kambarių užimtumą. Ši paslauga yra mokama. Susisiekite su mumis tiesiogiai dėl konkrečių apartamentų ir pageidaujamo laiko.

BōHEME HOUSE pasilieka teisę koreguoti atvykimo ir išvykimo laiką bei taikyti išimtis.

Visi kambariai, kurie užsakymo metu buvo iš anksto apmokėti, bus laikomi Jums iki išsiregistravimo laiko.

Jei atvykus sutartu atvykimo laiku Jūsų rezervuotas kambarys nepasiekiamas dėl techninių ar kitų kliūčių, BōHEME HOUSE įsipareigoja Jums suteikti lygiavertį arba geresnį kambarį be papildomų mokesčių.

Jei išvykdami paliekate neužrakintas duris arba į Keybox sistemą negrąžinate rakto palikdami jį apartamentuose, taikomas 15 Eur mokestis. Pametus ar praradus durų raktą yra keičiama spyna ir taikoma 90 Eur bauda.

NEATVYKIMAS IR ATŠAUKIMAS

Priklausomai nuo apartamentų ir jiems taikomo įkainio skiriasi atšaukimo sąlygos. Prašome kreiptis į mus dėl individualaus užsakymo.

ŽALA

Mes pasiliekame teisę apmokestinti Jūsų kredito ar debeto kortelę už bet kokią žalą, patirtą Jūsų viešnagės metu arba už bet kokius daiktus, kurių trūksta išvykstant. Už sulaužytus, sudaužytus arba dingusius daiktus ar kitą Boheme House turtą taikoma 100 Eur frančizė už žalos administravimą, tačiau ši suma neapima daikto ar turto vertės ir visų kitų galimų jo pakeitimo arba taisymo kaštų, įskaitant bet neapsiribojant transportavimo, gamybos, siuntimo ir kitus susijusius kaštus, kurie yra papildomai apmokestinami Jūsų kredito ar debeto kortelėje.

Kiekvienas svečias atvykęs į apartamentus privalo informuoti apie pastebėtus apgadintus ar sudaužytus daiktus el. paštu [email protected].

AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS

Mes neteikiame rezervuotų automobilių stovėjimo vietų savo klientams, tačiau yra gatvės automobilių stovėjimo parkavimas.

Artimiausias automobilių stovėjimo parkavimas yra Muitinės gatvėje, kuris kainuoja 2 eur/val. Mokestis taikomas – 8 – 20 valandomis.

Atsiskaityti galite artimiausiame automobilių parkavimo mokėjimo aparate arba naudodamiesi mobiliąja parkavimo programėle (tik LT SIM kortele).

Statydami automobilį visada patikrinkite stovėjimo ženklus ir mokesčius, nes atvykimo dieną gali įvykti tam tikrų pakeitimų.

PERVEŽIMAI IŠ ORO UOSTO/ Į ORO UOSTĄ

Atskirais atvejais galime suorganizuoti jums privatų pervežimą iš Kauno ar Vilniaus oro uostų. Susisiekite su BōHEME HOUSE komanda tiesiogiai.

MIESTO MOKESTIS

Kiekvienam svečiui nuo 18 metų taikomas 1 eur/naktį mokestis.

Šis mokestis nėra taikomas ilgesniam nei 30 dienų apsistojimui.

VAIKAI

Visus jaunesnius nei 18 metų amžiaus asmenis, apsistojančius BōHEME HOUSE, turi lydėti ir prižiūrėti atsakingas suaugęs asmuo.

Nō1, Nō4, Nō6, Nō8 apartamentuose gali būti pastatytos vaikiškos lovelės. Lovelių skaičius yra ribotas bei gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Prašome susisiekti individualiai.

Vaikams gali būti patiekiami pusryčiai arba a la carte patiekalai ir pusryčių kaina bus nuskaičiuota atskirai.

PUSRYČIAI

Apartamentų svečiai gali rinktis iš šviežiai ruošiamų pusryčių meniu – 15 Eur/asmeniui yra įskaičiuota į apartamentų kainą.

Prašome susisiekti dėl pusryčių laiko bei lokacijos – jie gali kisti priklausomai nuo sezono.

LOBBY BARAS

Naudotis Lobby baro zona po darbo valandų draudžiama. Nakties metu apartamentų svečiai gali praeiti tik per šią zoną įeidami / išeidami iš savo apartamentų.

Lankytojams įeiti į Lobby baro virtuvės zoną yra griežtai draudžiama bet kokiu metu.

STOGO TERASA

Visi apartamentai turi priėjimą prie stogo terasos, jei tuo metu nevyksta privatus renginys.

Terasa yra prieinama Lobby baro darbo valandomis.

Jei norite užsisakyti terasą asmeniniam naudojimui, galite susisiekti su Lobby baro personalu dėl kainos ir užimtumo.

KINO TEATRAS

Cinema Laundry Lounge erdvės naudojimosi tvarka, taisyklės ir darbo laikas gali būti keičiami pagal sezoniškumą. Prašome susisiekti su mumis dėl konkrečios dominančios datos.

Minimali Cinema Laundry Lounge nuomos trukmė – 2 valandos.

Maksimalus žmonių skaičius vienu metu – iki 13 žmonių. Atskirai suderintais atvejais galime priimti iki 18 žmonių, prašome susisiekti dėl galimybės ir sąlygų.

Gėrimus ir maistą galite įsigyti Lobby bare. Cinema Laundry Lounge, kaip ir kitose bendrose Boheme House erdvėse neleidžiama įsinešti ir vartoti ne Boheme House įsigytų gėrimų ar maisto. Atskirai suderintais atvejais galima atsinešti tortą, turint produkto kilmės dokumentą bei iš anksto suderinus tai raštu. 

Cinema Lounge erdvė, kaip ir kitos bendros Boheme House erdvės yra stebimos vaizdo kameromis.

PRITAIKYMAS ŽMONĖMS SU NEGALIA

BōHEME HOUSE apartamentai nėra pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo negalią. Prašome susisiekti tiesiogiai dėl individualių poreikių. Stengsimės padaryti viską, kad viešnagė atitiktų Jūsų poreikius.

GYVŪNAI

Naminiai gyvūnai laukiami BōHEME HOUSE  Nō5, Nō6 ir Nō7 apartamentuose, Lobby bare ir stogo terasoje. Norint apsigyventi kartu su savo gyvūnu taikomas 17 eurų mokestis. Dėl visų detalių prašome iš anksto susisiekti su mumis.

Atsivežus gyvūnus į apartamentus, kuriuose draudžiama laikyti gyvūnus, pasiliekame teisę nepriimti svečių į apartamentus ir/arba taikyti dvigubą apartamentų nakties kainą

Cinema Laundry Lounge erdvėje draudžiama lankytis su naminiais gyvūnais.

RŪKYMO POLITIKA

Draudžiama rūkyti visuose apartamentuose ar uždarose viešosiose patalpose, įskaitant elektronines cigaretes. Už rūkymo taisyklių nesilaikymą taikoma 300 Eur bauda.
Leidžiama rūkyti apartamentų Nō1 ir Nō4 balkonuose bei stogo terasoje.

VIEŠBUČIO RENGINIAI

Atkreipkite dėmesį, kad tam tikru metu BōHEME HOUSE erdvėse gali vykti vestuvės, renginiai ir vakarėliai, kurie gali turėti įtakos kai kurių bendrų erdvių prieinamumui. Norėdami gauti daugiau informacijos dėl konkrečios datos, susisiekite su mumis tiesiogiai.

FOTOGRAFAVIMO IR FILMAVIMO POLITIKA

BōHEME HOUSE padarytos nuotraukos ir video medžiaga gali būti naudojama tik asmeninėse (netaikoma nuomonės formuotojų ir kitoms komercinėms paskyroms) paskyrose su sąlyga, kad kiekvienas šaltinis nurodo vietą @bohemehouse

Jei kiti BōHEME HOUSE svečiai matomi Jūsų nuotraukoje, turite gauti jų žodinį arba rašytinį sutikimą.

Apie kiekvieną papildomą fotosesijos tikslais į apartamentus ar bendrąsias BōHEME HOUSE erdves atvykstantį asmenį ir jų skaičių būtina pranešti raštu iš anksto.

KOMERCINIŲ FOTOSESIJŲ POLITIKA 

Komercinėmis fotosesijomis yra laikoma, įskaitant, bet neapsiribojant, produktų, paslaugų, asmenų, nuomonės formuotojų fotografavimo ir filmavimo veiklos reklamos, savireklamos, pardavimo tikslais.

Komercinėmis fotosesijomis taip pat laikomos fotosesijos, kurių metu yra naudojama papildoma profesionali filmavimo ar fotografavimo įranga.

Naudojama įranga turi būti iš anksto suderinama raštu įvertinant, ar ji neturės neigiamos įtakos grindų dangoms, kitiems paviršiams ir baldams.

Be išankstinio raštiško BōHEME HOUSE komandos leidimo draudžiama parduoti ar naudoti nuotraukas komerciniais tikslais.

Privaloma iš anksto raštu suderinti reklamuojamų produktų arba paslaugų pobūdį, kurių tinkamumą įvertiname atsižvelgdami į BōHEME HOUSE vertybes, požiūrį bei tikslinį klientą.

Komercinėms fotosesijoms taikomas 1.8 koeficientas nuo standartinės apartamentų kainos.

Apartamentus rezervuojant komercijos tikslais pusryčiai nėra įskaičiuoti.

BōHEME HOUSE draudžiama fotografuoti ar filmuoti turinį, įskaitant, bet neapibrėžiant, seksualinio pobūdžio nuotraukas ar video medžiagą, tabako ir alkoholio prekių reklamą.

Prašome susisiekti el.paštu dėl sąlygų ir kainų.

Atlikus komercinę fotosesiją, filmavimą ar kito pobūdžio komercinio turinio kūrimą BōHEME HOUSE erdvėse, tačiau apmokėjus už asmeninę viešnagę, yra taikoma x3.5 bauda, pagal apartamentų ar bendrųjų erdvių nuomos kainą.

MENO OBJEKTAI BŌHEME HOUSE

Visi BōHEME HOUSE eksponuojami meno objektai gali būti keičiami. Todėl meno kūriniai, kuriuos galite matyti nuotraukose užsakymo metu, gali skirtis nuo tų, kuriuos matysite atvykimo metu.

Kai kuriuos apartamentuose ir bendrose patalpose eksponuojamus meno kūrinius galima įsigyti. Susisiekite su BōHEME HOUSE komanda dėl kainų ir sąlygų

Viešnagės BōHEME HOUSE metu esate atsakingi už meno kūrinių saugojimą ir žalą, kurią tyčia ar atsitiktinai sukėlėte jūs, jūsų vaikas, svečias ar jūsų augintinis apartamentuose ar bendro naudojimo patalpose.

Maloniai prašome neliesti BōHEME HOUSE eksponuojamų meno objektų. Jei viešnagės metu meno kūriniai yra sunaikinami / sugadinami arba dingę, po viešnagės patirtos žalos suma bus nuskaičiuota nuo Jūsų kredito ar debeto kortelės. Ant Solisto Apartmentuose Nō8 esančio fortepijono draudžiama dėti bet kokį maistą, gėrimus ar kitus daiktus. Draudžiama lipti ar sėdėti ant jo.

Groti fortepijonu leidžiama tik tuo atveju, jei turite teisę tai daryti ir jei esate pianistas. Groti pianinu leidžiama tik dienos metu nuo 9 iki 18 val. Prašome susisiekti su BōHEME HOUSE komanda, jei norite užsisakyti profesionalų pianistą privačiam koncertui arba pageidaujate groti pianinu po 18 val.

Už sulaužytus, sudaužytus arba dingusius daiktus, meno kūrinius ar kitą Boheme House turtą taikomas mokestis, kurį sudaro daikto ar turto vertė ir visi jo pakeitimo arba taisymo kaštai, įskaitant bet neapsiribojant užsakymo administravimo, transportavimo ir kitus susijusius kaštus.

SVEČIŲ ELGESYS

BōHEME HOUSE svečiai ir darbuotojai laikosi mandagaus elgesio ir etiketo. Jei Jūsų elgesys trukdo kitų svečių viešnagei , galite būti nedelsiant paprašyti išvykti. Tokiais atvejais už rezervuotus apartamentus, rezervuotas arba suteiktas paslaugas, pinigai nėra grąžinami.

Mes gerbiame savo svečius ir informuojame, jog tylos valandos prasideda nuo 20:00 val. darbo dienomis ir nuo 21:00 val. savaitgaliais – tai reiškia, jog didelis triukšmas, garsi muzika, skardūs balsai, bėgimas koridoriais neleidžiamas ir taip besielgiantys svečiai gali būti nedelsiant iškeldinti be pinigų grąžinimo. Ši taisyklė gali būti netaikoma kuomet yra rezervuojamas visas viešbutis.

Saugumo sumetimais privačiose BōHEME HOUSE patalpose, pavyzdžiui, kambariuose, įleidžiami tik užsiregistravę svečiai, o maksimalus apartamentų talpumas negali būti viršytas.

KITOS SĄLYGOS

Specialios sąlygos gali būti taikomos valstybinių švenčių, specialių renginių, sezoniškumo ar papildomų paslaugų atveju.

FORCE MAJEURE

BōHEME HOUSE neprisiima jokios atsakomybės ir nemoka jokios kompensacijos, jei jos įsipareigojimų vykdymui tiesiogiai ar netiesiogiai trukdo force majeure ar bet kokios aplinkybės, kurių negalima pagrįstai kontroliuoti, įskaitant, bet neapsiribojant, gaisrą, potvynį, žemės drebėjimą, ekstremalias nepalankias oro sąlygas, gamtos nelaimes, pandemijas, epidemijas, kitus Dievo veiksmus, teroro aktus, elektros energijos, dujų, vandens ar kitų komunalinių paslaugų, elektrininių prietaisų, kompiuterių, transporto priemonių gaisrus ir gedimus ar statybinių konstrukcijų griūtis.