Skip links
Tik tavo draugų kompanijai

Privatus viešbutis Naujųjų sutikimui

Vienkartinė galimybė tapti išskirtinio viešbučio šeimininku vienai nakčiai. 8 unikalaus dizaino apartamentai Jūsų Naujųjų sutikimui, privatus Lobby baras, mistiškasis kino teatras ir panoraminė stogo terasa. Visa tai laukia tavęs ir tavo draugų kompanijos, ar pasiryši?

SIŪLOME

  • 8 unikalaus dizaino apartamentai iki 22 žmonių apgyvendinimui

Nuo Mikelandželo skulptūros, šiuolaikinių tapytojų kūrybos eksponatų, veidrodinių lubų, kvapnių gėlių instaliacijų, baseino kopėčiomis pasiekiamo kambario ir apvalios lovos mansardoje iki fortepijono… Visa tai gali tapti vieta Jūsų Naujųjų metų sutikimui.

  • panoraminė stogo terasa

Naujametiniais fejerverkais rūpintis nereikės – viso miesto dovanojamais fejerverkais galėsite mėgautis ant, ko gero, vienintelio tokio panoraminio stogo Kauno senamiestyje.

  • tik jums skirtas mistiškasis kino teatras

Po Naujametinių fejerverkų panoraminėje terasoje, lauksime Jūsų unikaliame amfiteatriniame kino teatre su spragėsiais, kokteiliais, filmais ir gera muzika.

  • privatus Lobby baras su barmenu ir šefu

Modernioje bohemiškoje aplinkoje Naujųjų metų išvakarėse barmenai Jūsų lauks su plačiu kokteilių, vynų ir tauriųjų gėrimų meniu, o pirmąjį 2023 metų rytą šefai pasitiks su mimozomis ir privačiai Jums gaminamais vėlyvaisiais pusryčiais.

  • Naujametinė degustacinė vakarienė ir papildomos paslaugos

Kviečiame Naujametinį vakarą pradėti degustuojant ypatingą 4-6 patiekalų vakarienę. Monumentalioms patirtims rekomenduojame ir someljė edukaciją bei vynų derinimą prie pasirinktų patiekalų.

VIENINTELIS TOKS PASIŪLYMAS

VIENINTELEI TAVO DRAUGŲ KOMPANIJAI

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

DAUGIAU INFORMACIJOS: [email protected] | +370 668 21771

2023