Skip links

Pasiilgome miško kvapo, jausmo ir .. JŪSŲ!

Todėl džiugiai pranešame – PAGALIAU atėjo gruodis, kuomet tik vienam, tik šiam kartui, naujosios BōHEME HOUSE restorano erdvės virto tikru žiemos mišku, kuriame eglių apsuptyje driekiasi ilgas pusnimis padengtas stalas, paskendęs rūke ir Vivaldi garsuose.

 

Visą gruodį kviesime atitrūkti nuo miesto šurmulio ir užsukti į patyriminį mišką:

  • Vėlyvųjų pusryčių metu ši erdvė atsivers pop-up galerijos pavidalu, kuomet besimėgaujant miško ramybe ir kava galėsite įsigyti kalėdines dovanas – dailininko rankomis pieštus dovanų kuponus, besislepiančius kaligrafiškų paveikslų rėmuose, kurie ne tik dovanos įsimintinas bohemiškas patirtis, bet ir papuoš namų sienas.
  • Vakarais žiemos miškas kviečia privačios patyriminės 5 patiekalų vakarienės, idealiai tinkančios Jūsų draugų ar kolegų šventei, kurioje dalyvauti gali iki 35 svečių. Ant baltų pusnų Jūsų lauks gilių, samanų, trumų, miško grybų ir fazano patiekalai bei su jais suderinti vynai.
  • Miškas bus atviras Kalėdinių vainikų dirbtuvėms, konferencijoms su dideliu ekranu, produktų pristatymams ant sniego pusnų ir kitoms šventinėms idėjoms.

Turite klausimų ar norite rezervuoti datą savo išskirtinei patirčiai draugų ar kolegų Kalėdiniam vakarui? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime papasakoti apie šią Kalėdų miško magiją. 

 

Mišku kvepiantys linkėjimai,
BōHEME HOUSE
(+370) 668 21771